Garantili Evden Eve Taşımacılık

Garantili Evden Eve Taşımacılık

Sizlere sunduğumuz sigortalı taşımacılık ile hem daha güvenli hem de bıraktığınız gibi bir evden eve taşıma yapmış olacaksınız. Gaziantep Evdiz Taşımacılık’tan evenin size sunduğu bu sigortalı evden eve taşıma bizi diğer firmalardan ayrı kılan ve öne çıkmamızı sağlayan en önemli özelliklerimizdendir.

Amacımız çağdaş standartlarda nakliyat hizmetini en güzel biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sigortalı evden eve taşıma ile sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci bir evden eve şirketi olmuştur.

Taşımacılık şirketlerinden eminizki hepsiyle taşındıktan sonra hep bir tartışma yaşamışsınızdır. Annenizden kalan yemek takımı vb. önemli eşyalarınıza değer vermeden davranan bir nakliyat şirketi size sadece alacakları para için çalışmaktadır. Vesizde bundan sonra onlarla çaılşmaz sürekli yeni bir firma ararsınız oysaki birkere asansörlü taşıma gibi çok güzel bir evden eve hizmeti veren Gaziantep Evdiz Taşımacılık ile hep taşının pişman olmayın.

Taşınmak, Profosyonellik ve güven verici nakliyat firması bulmak zor bir karardır. Her ne kadar taşınacağınız yer konusunda çok arzulu olup,evinizi taşıtmak için acele etsek bile yinede düşündüren bir süreçtir. Bugüne kadar alışmış olduğumuz evimiz, her sabah selamlaştığımız komşularımız, her gün alışveriş yaptığımız market değişip artık hayatımızda olmayacaktır. Bu alışkanlıklardan vazgeçmek bizi zorlayacaktır.Amacımız az çalışıp çok kazanmak değil,çok çalısıp hakkımızı kazanmak.Müşterilerimizden sadece yaptirdiğı işin parasını almak istiyoruz.Yüksek işyeri fiyatları,Personal giderlerini,Reklam ve Pazarlama giderlerini Müşterilerimize yüklemek istemiyoruz.Ancak taviz veremiyecegimiz tek bir konu yaptigimiz evden eve taşımacılık işin kalitesidir.Bebegini koruyan bir anne hassasiyetinde kalitemizi koruma gayreti içerisindeyiz.En iyi reklamımız memmun kalan müşterilerimizdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir