Şehirlerarası Ev ve Eşya Taşıma

Şehirlerarası Ev ve Eşya Taşıma Nakliye

Şehirlerarası Ev ve Eşya Taşıma

 

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat sektöründe 2000 yılından itibaren hizmet vermekte olan belde taşımacılık evinizi büyük bir titizlik ve profesyonellik ile taşır eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanır, kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yapıldıktan sonra yine aynı titizlikle yeni evinize yerleştirlir kaliteli sorunsuz ve gerçek bir nakliyat firmasi arıyorsanız doğru adrestesiniz detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kurum ve Kuruluş Taşıma

Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çesit taşınma işlemleri gerçeklestirilir.

Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafindan eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasinda başlanıp bitirilir.

 

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı ciddi bir çalışma gerektirmektedir. Taşıma sonunda müşterilerimizin işinin aksamaması için her türlü detayı dikkatle inceleyen firmamız sizlere taşınma sonunda yine aynı düzeninizi oluşturarak zaman kaybını önlemekte ve kısa zamanda kaliteli ve sorunsuz bir taşıma sağlamaktadır.

 

 

Güvenli Paketleme

Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Paketleme Yöntemi ;
1-Eşyalarınız sigortaya uygun baloncuklu naylon ve streşle sarımı yapılır.
2-Kırılacak eşyalarınız karton koli içine uygun bir şekilde dizilerek konulur.
3-Beyaz eşya sökümü takımı firmamıza aitir.
4-Mobilya söküm takım yine firmamıza aitir.
5-Siz kahvenizi alın ve keyfnize bakın , eviniz bize emanet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir