Gaziantep Asansörlü Taşımacılıkla Buluştu

Asansörlü taşıma sisteminin en hızlı ve güvenilir taşımacılık sistemi olduğu bilinen bir gerçektir. Teknolojiyi yakından takip edenGaziantep Evden Eve Taşımacılık şirketi olarak firmamız, Gaziantep’de ilk defa asansörlü taşıma işlemini gerçekleştiren firma olmuştur.

evdiz-asansorlu-tasimacilik

Bina içerisinden taşınan eşyalar, özellikle mobilya ve beyaz eşyalar, büyük hasarlar alabilmektedir. Çok büyük boydaki eşyalarınız bazen parçalarına ayrılmayabiliyor. Bu durumda paketleme işleminden kısmak gerekiyor ki bina koridorlarından geçebilsin. Böylesi bir durumda, eşyalarınız kolay bir şekilde çizilebilmektedir. Asansörlü taşımacılıkla yapılan nakil işlemlerinde ise eşyalar herhangi bir yere çarpma riskinden korunmaktadır.

Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktadır. Ulaşımda telefon ya da web adresimizi kullanabilirsiniz. Sabah 9 ile akşam 7 arasındaki saatlerde ise canlı destek hattımızdan da bilgi edinebilirsiniz. İletşime geçtiğiniz andan itibaren 2 iş günü içerisinde firma Expertiz uzmanımız, eşyalarınızın bulunduğu yerin yüksekliği, açısı, pencere ve kapı boşlukları gibi değişkenleri inceleyecektir. Daha sonrasında ise eğer taşınacağınız yerde de asansör kullanılmasını isterseniz; taşınacağınız yere de aynı işlemleri yapmak için ziyarette bulunacağız. Eşyalarınız ve bulunduğunuz bina yapısı asansörlü taşıma şekline uygun ise işlem hemen başlatılacaktır. Eğer ki uygun değil ise uzmanlarımız tarafından hangi tip taşımacılığı tercih edebileceğiniz konusunda size bilgilendirilme yapılacaktır.

Gaziantep’de asansörlü taşımacılık şirketini duyuran firmamız, siz müşterilerimizin yakın ilgisi ile büyümekte; büyürken gelişmektedir. Taşınmak için beklemeyin. Uygun fiyatlarla hızlı taşımacılığın adresi burası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir