Gaziantep Taşımacılıktan Kaliteli Hizmet

Gaziantep’de kurulan taşımacılık firmalarının örnek aldığı firma olan Gaziantep Evden Eve Nakliye olarak müşterilerimizin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her bir iş, bizim için yeni ufuklar açmakta, hizmet kalitemizi arttırmaktadır.

Evden eve taşımacılık hizmetimizin içerisinde özel paketleme tekniklerimiz de bulunmaktadır. Özel paketleme teknikleri demek, her bir parçanın hassasiyetine uygun malzemeler kullanılarak paketleme yapılması demektir. Örneğin cam eşyalarınız için baloncuklu ve özel kumaşlar kullanılıyor iken; beyaz eşyalarınız için köpük ve özel kaplama malzemesi kullanılmaktadır.

magaza tasımacılıgı k3 belgesi

Gaziantep Nakliye olarak verdiğimiz hizmetlerden biri de Expertiz hizmetidir. Expertiz hizmeti, kurumumuzun keşif uzmanının eşyalarınızın bulunduğu ve taşınacağı yeri, taşınma koşullarını ve bina yapısını inceleyerek; taşıma sırasında kullanılacak teknikleri, hangi tip kaplamalar yapılması gerektiğini, hangi tip araç kullanılırsa daha rahat taşımacılık olacağını ve asansörlü taşıma için imkan olup olmadığını saptamasıdır.

Asansörlü taşımacılığın da etkin bir şekilde kullanıldığı nakliye işlerimizde dikkat ettiğimiz nokta, taşınacak ev ya da ofisin kaçıncı katta olduğu ve pencere ya da balkonlardan eve/ofise aktarılacak eşyanın miktarıdır. Binanızın asansörünün olması da bazen asansörlü taşıma yapmamamıza neden olmaktadır. Beyaz eşyanın ve özellikle mobilyaların taşınmasında sıkça kullanılan asansörlü taşımacılık, eşyalarınızın daha sağlıklı bir şekilde taşınmasında etkili olmaktadır.

Gaziantep’de başlayan faaliyetimizi tüm Türkiye’ye yaymak ile birlikte; sizin isteklerinize uyum sağlayarak, sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Kaliteli hizmet için iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir